Shipping line AUSTRAL ASIA 20

AUSTRAL ASIA خط حمل و نقل

مدیریت خط در بریزبن، استرالیا با ادارات منطقه ای در سنگاپور و شانگهای ، تیانجین ، دالیان و سئول پشتیبانی می شود.

ناوگان کشتی

کلاس D - Superflex 1800 سنگین MPC
تمام رگ ها به طور کامل پایدار چند منظوره tweendeckers آسانسور سنگین با جعبه شکل دریچه های دوقلو است.
دادگاه: کشتی های ناوگان کیپ دی
ساخته شده: 2001/2002 چین
وزن کم: 30,000 mt dwt در11.20پیش نویس تلخی
تناژ ناخالص: 23,132 gt
طول بیش از همه: 192.90 دقیقه
پهنا: 27.80دقیقه
پیش نویس طراحی: 10.00دقیقه
ظرفیت بارگیری: 34,600 متر مکعب
کلاس: GL + 100 A5 E، چند منظوره کشتی کشتی مجهز به حمل ظروف، تقویت شده برای محموله های سنگین است.
اقامت: حداکثر 26 خدمه به همراه 10 مسافر.
سرعت / مصرف: حداکثر سرعت 19.4 گره در پیش نویس طراحی.
ظروف: 1829 TEU (مصرف و انبارداری کانتینری همیشه به ثبات، تحمل، وزن و وزن قابل توجه است)
  • 1350 TEU بر اساس 14.0 MTS هر
  • 1154 TEU بر اساس 20.0mts

بار جابجایی: جرثقیل تک و دوقلو قابل ترکیب با 200 متر از جمله پرتو پرتاب / چرخ دنده برای نگه داشتن 2، 3 و 4.

نگه دارنده / سوراخ ها: دارای 5 سوراخ / 9 سوراخ است، به طور کامل جعبه شکل با pontoon های tweendeck قابل جابجایی در نگه دارنده های 2، 3 و 4 نگه می دارد.

مجهز به حمل کالاهای خطرناک. سیستم های آتش سوزی CO2 در تمام محفظه ها و اتاق های موتور نصب شده اند. سیستم های تشخیص آتش و دود نیز نصب می شوند.

مجهز به شش مخزن مستقل در محموله 2، 3 و 4 بندر / سمت راست برای حمل و نقل امن فولاد، کاغذ و دیگر محصولات حساس است. وضعیت خنک کننده ها توسط خدمه کشتی تحت نظارت است.

کلاس P - سرویس جنوب شرقی آسیا

تمام عروق ها به طور کامل پایدار چند منظوره tweendeckers تقویت شده برای محموله های سنگین و با دریچه دوقلو.
جزئیات کشتی
• یورک، پرستون، کانوی
• مورتن
دادگاهها: کیپ نیویورک، کیپ پرستون و کیپ کانوی کیپ مورتون
ساخته شده: 1983/1985 ژاپن 1982 دانمارک
وزن کم: 22،351 مگاوات ساعت در روز 10.02 متری پیش نویس 23. 706 مگاوات در ساعت 10.346 متری
توزیع ناخالص: 17،210 gt 16،558 gt
طول بیش از همه: 169.50 متر 159.60 متر
عرض: 27.00m 24.90m
طرح پیش نویس: 8.9m 8.9m
ظرفیت بار: 31،586 متر مکعب 28،896 متر مکعب
کلاس: Bureau Veritas 13 / 3E Lloyds
سرعت: سرعت سرویس 16 گره در پیش نویس طراحی. سرعت سرویس 15.5 گره در پیش نویس طراحی.
ظروف: 848 TEU (دريافت و تحويل کانتينرها هميشه در معرض پايداری، انعطاف، وزن و چشم انداز مجاز است)
• 676 TEU بر اساس 14.0mts هر کدام
• 646 TEU بر اساس 16mts 848 TEU (مصرف و انبارداری کانتینرها همیشه به ثبات رگ، تر و تمیز، وزن مجاز و دید می پردازد)
• 676 TEU بر اساس 14.0mts هر کدام
• 646 TEU بر اساس 16mts
بار جابجایی: جرثقیل تک و دوقلو قابل حمل حداکثر 78T برای نگه دارنده 3 و 4. جرثقیل تک و دوقلو ترکیبی حداکثر 93T.
نگه می دارد / دریچه: 5 نگه می دارد / 9 دریچه با هیدرولیک tweendeck پوشش می دهد.
مجهز به حمل کالاهای خطرناک. سیستم های آتش سوزی CO2 در تمام محفظه ها و اتاق های موتور نصب شده اند. سیستم های تشخیص آتش و دود نیز نصب می شوند. 5 نگهدارنده / 9 دریچه با هیدرولیکی تودینک را پوشش می دهد.
مجهز به حمل کالاهای خطرناک. سیستم های آتش سوزی CO2 در تمام محفظه ها و اتاق های موتور نصب شده اند. سیستم های تشخیص آتش و دود نیز نصب می شوند.

سرویس ها:

1. خدمات آسیای شمالی

این سرویس فرکانس 18 روزه را فراهم می کند که شامل بنادر پایه در استرالیا بریزبن، نیوکاسل، ملبورن، آدلاید، پورت کبک و شهر توسانویل می شود. در آسیا، تماس مستقیم شامل هنگ کنگ، کائوسیونگ، Keelung، Inchan، بوسان، یوکوهاما، کوبه و شانگهای است. ما همچنین حمل و نقل کانتینری از دالیان، چینگانگ، چینگدائو، نینگبو، نانجینگ و سایر بنادر در چین را می پذیریم.
سایر بنادر در منطقه شمال شرقی آسیا و استرالیا نیز به صورت القاعده سرو کار دارند، در حالیکه فرصت های انتقال از هنگ کنگ و بوسان به مناطق دیگر شمال شرق آسیا ارائه می شود.
این سرویس شامل چهار کشتی مدرن است، یعنی کیپ دانینگتون، کیپ دارللی، کیپ دلگادو و کیپ دولفارو. این کشتی ها ساخته شده اند به بهترین وجه مناسب تجارت مورد نیاز است. این دستگاه های چند منظوره ایده 300،000 دلاری انعطاف پذیری عالی برای ظروف، حمل و نقل، پروژه ها، آسانسور های سنگین و سایر محموله های فله ای را ارائه می دهند. پوشش جرثقیل بیش از اندازه با ظرفیت تا 220 تن در دسترس است. مهم است که هر رگ در رطوبت ساز ها ساخته شده است تا مولفه "عرق کردن" برخی از محموله ها را کاهش دهد. هر کشتی در این ناوگان دارای سرعت سرویس در بیش از 18 گره است.

2. خدمات جنوب شرقی آسیا

خط ارائه می دهد فرکانس 17 روز پوشش پورت های پایه در استرالیا از بریزبن، نیوکاسل، پورت کبک و ملبورن. در آسیا، تماس مستقیم شامل جاکارتا، سنگاپور، بندر کلنگ و سیراکا (بانکوک).
بنادر دیگر در منطقه جنوب شرقی آسیا و استرالیا همچنین به صورت القاعده سرو کار دارند، در حالیکه فرصت های انتقال از سنگاپور به والی شبه قاره هند و دیگر مناطق.
این سرویس شامل چهار کشتی، یعنی کیپ پرستون، کیپ نیویورک، کیپ کانوی و کیپ مورتون است. این tweendeckers چند منظوره در محدوده 23،000 dwt و هدف انتخاب شده به بهترین وجه مناسب تجارت مورد نیاز است. این ناوگان انعطاف پذیری عالی برای ظروف، حمل و نقل کالا، پروژه ها و سایر گزینه های بار انبوه را ارائه می دهد. همه رگ های خنثی خود را حفظ کرده اند جرثقیل (تا 78 و تا 93T در Cape Moreton) و سرعت خدمات 15 گره.

3. سرویس PNG

سرویس AAL PNG فرکانس 17 روزه را به بندر مورسبی، بندر و بندرهای Alotau، Oro Bay، Kaviang، Rabul و Madang ارائه می دهد که شامل بنادر پایه در جنوب شرقی آسیا از بندر کلنگ، سیراچا (بانکوک)، سنگاپور و جاکارتا است. در شمال شرق آسیا سرویس AAL PNG بندرهای پایه شانگهای، هنگ کنگ، کائوسیونگ، کیلونگ، بوسان، اینچون، Xiangang، کوبه و یوکوهاما را پوشش می دهد. طیف گسترده ای از بنادر دیگر در سراسر آسیا و شبه قاره هند از طریق انتقال از طریق سنگاپور و شانگهای ارائه می شود.
سرویس AAL PNG با استفاده از کشتی های زیر می باشد: کیپ پرستون، کیپ نیویورک، کیپ کانوی و کیپ مورتون از جنوب شرقی آسیا همراه با خلیج پاپوف که به منظور خدمات خارج از بنادر مستقیم و کیپ دلفارو، کیپ دانللی، کیپ دانینگتون و کیپ دلگادو از شمال شرق آسیا. این تله اندک های چند منظوره، حالت های هنر عکاسی هستند که خدمات AAL PNG را قادر می سازد تا به طور همزمان و حرفه ای هر دو ظرف، باربری و بارگیری پروژه را اداره کنند.
مدیریت بار

دربرگیرنده ها

خطوط حمل قابل توجهی از ظروف کامل و خالی، هر دو شمال و جنوب. اکثر عروق ما بخشی از "سلول هدایت شده" هستند و بنابراین ایده آل برای حمل ترافیک کانتینری هستند.
هنگامی که به ظروف کامل می آید، ما روی نقاط قوت ما تمرکز می کنیم و حجم اصلی ما را در چین و سنگاپور / اندونزی تولید می کنیم. ترافیک کانتینری به و از پاپوآ گینه نو نیز قابل توجه است.
علاوه بر این، ما مقدار قابل توجهی از درآمد کانال های خالی برای خطوط حمل و نقل دیگر را حمل می کنیم. معامله گران اصلی نیز از خطوط برای وارد کردن کانتینر های تخصصی مانند شرکت های کشتیرانی، دو ظروف پالت و بزرگ برای استفاده داخلی در استرالیا استفاده می کنند..

پروژه و آسانسور سنگین

خطوط حمل و نقل پروژه و حمل بار سنگین به طور منظم. کشتی های AAL می توانند تا 93 تیله را با دنده های کشتی حمل کنند و کشتی های پاس می توانند قطعات سنگین را تا وزن 220 تن برسانند. برای این نوع از حمل و نقل، ما با همکاری با تمام شرکت های بزرگ مهندسی بین المللی در آسیا و استرالیا و متصدیان جهانی خود همکاری می کنیم. ما اخیرا حجم قابل توجهی برای شرکت های زیر گذاشته ایم:

• GM Holden (گسترش کارخانه ماشین در آدلاید)
• بختل (نیروگاه Millmerran و پالایشگاه Alumina Comalco در کوئینزلند)
• CIMC (واگن زغال سنگ و دانه برای نیو ساوت ولز)
• ABB (ترانسفورماتور برای تمام بنادر اصلی ساحل شرقی استرالیا)
• KONE (پله برقی برای تمامی بنادر اصلی ساحل شرقی استرالیا)
• نیروگاه Kogan Creek.

تجهیزات زمین شناسی و قایق

خدمات لیزری چند منظوره، ما قادر به تامین نیازهای خاص و متنوع مشتریان خود هستیم. انعطاف پذیری تماس در پایانه های حمل و نقل عمومی و wharves در استرالیا و آسیا اجازه می دهد تا ما را به خیاط کردن عملیات به تناسب نیاز کالاهای خاص و حمل و نقل.
حمل کالاهای زمینی مانند خاکبرداریها، بولدوزرها، لودر چرخ و قطعات نورد به طور کلی، با توجه به ارزش بالا همراه با ماهیت حساس محموله، یک تجارت ظریف است. تیم های ما در این منطقه متخصص و به طور منظم کشتی در بیش از 20 قطعه بزرگ تجهیزات در یک سفر واحد. طرح رگولات ها و توانایی حمل کننده ها و خدمه هایی که با ما کار می کنند، به ما اجازه می دهد تا با حمل کننده های Ro-Ro رقابت کنند، زیرا ما گاهی حمل بار بیش از حد را انجام می دهیم. بزرگترین واردکنندگان تجهیزات متحرک زمین در استرالیا حامیان اصلی هر دو خدمات هستند. ما همچنین تجهیزات جدیدی را برای مارک های کاترپات، کوماتسو و هیتاچی حمل می کنیم.
قایق ها یک چالش دیگر و انعطاف پذیری خدمات ما را به ما اجازه دادند که به شدت رقابت کنند. ما می توانیم به طور مستقل از / به اسکله یا آب بارگیری یا تخلیه به عنوان نیازهای مشتری انجام دهیم. این یک تسهیلات است که تعداد کمی از خدمات لیزر دیگر می تواند ارائه دهد. ما قایق های مورد استفاده و جدید را برای اکثر تولید کنندگان و کارگزاران قایق در استرالیا حمل می کنیم. این همه، البته، با وعده حالت ایمن و قابل اعتماد از حمل و نقل.
بارگیری Uniticed

حمل ونقل موثر و امن حمل و نقل فلزات نیاز به کشتی هایی دارد که قادر به:

• نگه داشتن نقطه بالا بارگیری
• جعبه نگه داشتن برای به حداقل رساندن لنگ
• تضمین فضای امن در محموله بار.


دست زدن به محموله های فلزی نیازمند کار گروهی متشکل از یک گروه متشکل از افراد است که هر کدام یک کار خاص را در یک پنجره بسیار باریک تکمیل می کنند.
کشتی ها و تیم های AAL و PAS به ویژه برای این کار مناسب هستند و سالانه بیش از 1 میلیون تن فلز بین بندرهای آسیا و استرالیا حمل می کنند. این خصوصیت طعم ماست و ما افتخار می کنیم آن را با موفقیت فوق العاده بالا برای تمام کالاهای فلزی اعم از لوله فولادی باریک تا تمام صفحات کاتد مس.
مجهز به رطوبت سنج، مخزن تاپس، مخازن مخصوص ساخته شده، ساخته شده با هدف ساخته شده، حمل و نقل و ارتباطات طولانی با برخی از بزرگترین تولید کنندگان فلز در جهان است. انواع محموله های مختلف حمل می شوند:

* کاتد مس
* لوله و RHS
* کویل های گرم نورد (20 و بالاتر)
* شمش روی
* بشقاب
* مش و سیم در کویل
* بلوک های سرب
* بازار تجاری
* کویل افقی و عمودی.