خط حمل و نقل SCI

شرکت حمل و نقل هند در اکتبر 2، 1961 توسط ادغام شرکت حمل و نقل شرقی و شرکت حمل و نقل غربی تاسیس شد. امروزه SCI به عنوان یک شرکت حمل و نقل خطی حاشیه ای تنها با 19 کشتی شناخته شده است و در حال حاضر به یک غول پیکر بزرگ تبدیل شده است که دارای 83 کشتی از 4.6 میلیون DWT با منافع قابل توجه در 10 بخش مختلف تجارت حمل و نقل.

امروزه SCI در طی بیش از 4 دهه از دریای خزر حضور چشمگیری در نقشه دریایی جهانی داشته و بدون شک خطوط حمل و نقل برتر کشور است. SCI متعلق به حدود 35 درصد از ظرفیت هندی است و عملا در تمام زمینه های تجارت خدمات حمل و نقل در سطح ملی و بین المللی عمل می کند. با توجه به خواسته های تجارت ملی، SCI در طول سال ها به تعداد زیادی از مناطق متنوع شده است و امروز تنها شرکت حمل و نقل هند حمل و نقل عمیق خدمات، خدمات کانتینری بین المللی، خدمات مایع / خشک فله، خدمات دریایی، خدمات مسافرتی، علاوه بر ممانعت / مدیریت تعداد زیادی از کشتی ها به نمایندگی از ادارات و سازمان های دولتی مختلف.

SCI به شدت به رشد تجارت EXIM در هند و همچنین کمک به ماموریت کشور کمک کرده است. در طول سال، SCI نقش حیاتی برای کشور را در طول زمان های اضطراری و آشفتگی از طریق تأمین عرضه بدون وقفه نفت خام، سوخت، که اقتصاد کشور را هدایت می کند، به رسمیت می شناسد. آزادسازی و جهانی شدن اقتصاد هند، SCI را با فرصتهای فراوانی برای رشد و تنوع و ارائه خدمات SCI به بهترین شکل ممکن از این فرصت ها به دلیل حضور ناوگان مدرن، جوان و متنوع و حضور یک استخر بزرگی از نیروی کار به خوبی آموزش دیده و با تجربه در هر دو ساحل و شناور برای آن کار می کند.

SCI یک سرمایه گذاری تجاری سودآور از دولت هند است و دارای رکورد فوق العاده ای در کسب سود از زمان آغاز آن مانع کوتاه مدت زمانی که صنعت حمل و نقل در سراسر جهان تحت افسردگی بود. عملکرد سالیانه SCI به ترتیب به ترتیب با موفقیت 12 مرتبه مطابق تفاهمنامه (MoU) با دولت هند به ثبت رسیده است..

دولت، با توجه به رکورد فوق العاده، وضعیت Mini Ratna را به دنبال داشت که منجر به تقویت هیئت مدیره در زمینه سرمایه گذاری سرمایه، شرکت های مشترک، افتتاح دفاتر جدید و غیره شد. سودآوری پایدار SCI با توجه به استراتژی های نوین و به موقع و اقدامات تصویب شده توسط مدیریت روشنایی SCI که شامل، بهره برداری قاطع و بهینه از ظرفیت موجود با استفاده از آن در بخش های سودمندتر، شروع خدمات جدید در بازارهای طاقچه، شناسایی و دفع سریع نابودی ارزش ها و یا دارایی های غیر فعال، ایجاد اتحادها با بازیکنان قابل توجه در بازار برای افزایش در دسترس بودن کالا و تقسیم هزینه ها، کاهش هزینه های اداری و ....

SCI از این حقیقت استقبال می کند که مالکیت مسئول و اجتماعی است و تاکید بیشتری بر ایمنی زندگی، کشتی ها، محموله ها و محیط زیستی که در آن فعالیت می کند؛ و به یک سازمان با کیفیت و ایمن تبدیل شده است. SCI همچنین جایزه های متعددی از سازمان های مختلف ملی و بین المللی برای دستیابی به برتری در رضایت مشتری، بهره وری عملیاتی، آموزش منابع انسانی، آمادگی اورژانسی و غیره دریافت کرده است.

با توجه به روند جهانی تخصص و حق بیمه بر روی توانایی های اصلی، SCI یک قاعده قطعی برای آینده برنامه ریزی کرده است. مناطق محوری برای رشد و تنوع در حمل و نقل انرژی شامل بخش حمل و نقل کانتینر طلوع و غروب LNG تمرکز دارند. SCI ها در این مناطق می توانند به شکل سرمایه گذاری مستقیم سرمایه یا با ایجاد اتحادهای استراتژیک و همزیستی با بازیکنان قابل توجه در بازار باشند. SCI اعلام کرد ورود هند به زمینه تخصصی حمل و نقل LNG با به دست آوردن سهم در دو قرارداد حمل و نقل LNG هند قرارداد تا به امروز قرارداد که پس از یک روند مناقصه جهانی است. حضور SCI در این قراردادهای حمل و نقل LNG طولانی خواهد بود تا خود را به عنوان یک بازیکن بزرگ حمل و نقل در زمینه حمل و نقل LNG در جهان.

SCI دارای تمام مواد لازم برای ظهور به عنوان یک شرکت بین المللی حمل و نقل جهانی واقعا جهانی است و تلاش مدیریت است که تسهیل آزادی جریان های بی حد و حصر انرژی و ابتکارات و هدایت آن برای رشد و رونق آینده شرکت و ملت.