Shipping line EUROAFRICA 77

خط حمل و نقل EUROAFRICA

Euroafrica در تاریخ 1 سپتامبر 1991 تاسیس شد. تاریخ آن تا سال 1951 هنگامی که خطوط اقیانوس لهستانی در Gdynia تاسیس شد، آغاز می شود. یکی از بخش های POL در سال 1970 در Szczecin افتتاح شد. بر اساس آن، پس از بازسازی و خصوصی سازی، ESL ظهور یافت.

فعالیت های اصلی شرکت حمل و نقل دریایی محموله است. بنادر اصلی برای تمام خدمات حمل و نقل پورت های لهستانی است. در حال حاضر، Euroafrica خطوط منظم را به کشورهای زیر برمی گرداند: بریتانیا، سوئد و غرب آفریقا، دوم نیز از بنادر بالتیک و غرب اروپا. این شرکت 11-13 کشتی عمران حمل و نقل، خود را دارد و یا دارای چارتر است. ناوگان تحت مدیریت ESL انواع مختلفی از محموله عمومی را حمل می کند: متداول، ظروف، کامیون ها، تریلرهای رول، واگن. Euroafrica سفرهای مسافری کشتی های کشتی را برای همه کسانی که می خواهند یک ماجراجویی دریایی تجربه کنند، ارائه می دهد.

خدمات ESL شامل تحویل درهای درب (همچنین در حمل و نقل) و ترخیص کالا از گمرک است. این شرکت تجهیزات خود را برای کانتینر فراهم می کند.

به منظور تنوع بخشیدن به فعالیت Euroafrica در خدمات دیگر از حمل و نقل. اصلی عبارتند از: حمل و نقل، ترخیص کالا از گمرک، هتل و رستوران، مدیریت املاک و مستغلات، حسابداری، مشاوره حقوقی. زنجیره ای از شرکت های تحت کنترل ESL برای جدا سازی انواع مختلف فعالیت های مختلف تاسیس شد.