PIL خط حمل و نقل

خطوط بین المللی اقیانوس آرام (PIL) که در سال 1967 تأسیس شده است از یک صاحب / اپراتور ساحلی در سنگاپور برای تبدیل شدن به یکی از بزرگترین صاحبان کشتی در آسیا است. امروزه، آن را در میان 19 اپراتور برتر در سراسر جهان قرار دارد. PIL به فعالیت های مربوط به تدارکات مانند مدیریت زنجیره تامین، ادغام / توزیع، انبارداری، عملیات انبارداری کانتینری، حمل و نقل و همچنین علاقه به آژانس های کشتی در سراسر جهان، ساخت کانتینر، مهندسی دریایی و املاک و مستغلات است.

PIL خدمات خطوط قایق با پوشش تمام شرق دور به اروپا، دریای سیاه، کانادا، زیر قاره هند، دریای سرخ / خلیج، شرق آفریقا، جنوب / غرب آفریقا، استرالیا، نیوزیلند، ساحل شرقی جنوب امریکا و ساحل غربی ایالات متحده آمریکا. این شبکه اختصاصی از خدمات فیدر را پوشش می دهد طیف گسترده ای از بنادر در جنوب شرقی آسیا، خلیج بنگال و ساحل شرق هند.

PIL در حال حاضر به عنوان پیشگام خط حمل و نقل خارجی که وارد بازار چین در دهه 1960 شده است، در حال حاضر مشتریان خود را در اختیار دارد. شبکه چین آن شامل ده (10) شعبه های کاملا مجوز و 13 (13) دفاتر نمایندگی است. این مرکز مشترکات دارای مراکز تدارکاتی در نینگبو، شانگهای، ووسی و Xiamen است.

PIL یک ناوگان کیفیتی از کشتی ها را از طریق تجدید و گسترش ناوگان حفظ می کند و به طور مداوم به دنبال فرصت هایی برای سرمایه گذاری در تجارت های جدید و سایر فعالیت های مرتبط با آن است. PIL خود را به سرمایه گذاری بیشتر در فناوری اطلاعات (IT) برای زیرساخت های اینترنتی متعهد کرده است تا عملیات روزمره خود را بهبود بخشد و پلت فرم تجارت الکترونیک را فراهم کند.

یکی دیگر از شرکت های تابعه، Pacific International Lines Logistics، راهکارهای مدیریت زنجیره تامین را برای تعدادی از حمل کننده های اصلی ارائه می دهد. این راه حل ها شامل خدمات گمرکی، حمل و نقل، انبارداری و حمل و نقل دریایی می شود.

PIL به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از استراتژی بلندمدت خود برای تقویت شبکه آژانس، سرمایه گذاری های استراتژیک خود را در نیوزیلند، آفریقا، خاورمیانه، شبه قاره هند و آسیای جنوب شرقی انجام داده است..

علاوه بر موارد فوق، PIL به منظور دستیابی به قابلیت استراتژیک و بهره گیری از همکاری هایی که ایجاد شده است، در تجارت بندر و ترمینال در سنگاپور و تایلند گوناگون است..

PIL با داشتن گروهی بیش از 3.8 میلیارد دلار، به عنوان شرکت پیشرو در کل حمل و نقل در آسیا تاسیس شده است.