CHINA SHIPPING خط حمل و نقل

CSNA - China Shipping North America - به دو شرکت وابسته اشاره می کند: شرکت چین حمل و نقل (آمریکای شمالی) Holding Co.، Ltd. ("CSNA Holding") و China Shipping (North America) Agency Co.، Inc. ("CSNA Agency").

CSCL، خط یا مدیر، در حمل و نقل کانتینر و خدمات مربوطه شرکت می کند. این خدمات حمل و نقل حمل و نقل را شامل ذخیره سازی، حمل و نقل، اداره مهاجرت ورودی گمرک، حمل و نقل بین المللی و بسیاری از دیگر خدمات ارزش افزوده شامل ردیابی کانتینر.

از ماه نوامبر سال 2006، CSCL دارای یک ناوگان جوان و مدرن است که شامل 151 کشتی کامل کانتینری با ظرفیت عملیاتی 408،546 TEU است و ده ها تن از مسیرهای ساحلی داخلی و مسیرهای بین المللی بین چین و ژاپن، کره، تایلند، فیلیپین، اندونزی، استرالیا، دریای مدیترانه، ایالات متحده آمریکا، اروپا و دیگر نقاط. شبکه شرکت بندر اصلی چین، ژاپن، کره و جنوب شرقی آسیا را پوشش می دهد. بیش از هر حامل دیگر، CSCL 12 بنادر پایه چین را به همراه بسیاری از بندرهای رودخانه یانگ تسه، رودخانه مروارید و شاخه های آنها، حمل و نقل سریع، ایمن و اقتصادی را برای حمل و نقل کانتینری، می نامند. در کل بیش از 40 مسیر بین المللی، نمایه سرویس فعلی خط را پوشش می دهد و این تعداد به طور مداوم افزایش می یابد.

CSCL در چین دارای شرکت حمل و نقل بین المللی خود، شرکت کانتینر کانتینر و کامیون است. CSCL با توجه به تجهیزات جدید، جدیدترین فن آوری و مدیریت هزینه های سخت، قصد دارد تا آینده ای روشن و موفق را با شرکت های وابسته، مشتریان و شرکای خود در سراسر جهان به اشتراک بگذارد. با توجه به استراتژی رشد بسیار پرخاشگرانه خود، با استفاده از ساختارهای جدید و منشورها و همچنین توسعه سریع و استقرار منابع جدید برای خدمات بین الملل و اطلاعات، CSCL به سرعت تبدیل به یک نیروی محسوب می شود که در حمل و نقل کانتینری حمل و نقل در تمامی مناطق شرق و غرب مورد توجه قرار می گیرد. جهان. CSCL مشتاقانه منتظر خدمت به مشتریان خود در دریاهای آزاد و فراتر از آن است.

CSG، شرکت مادر CSCL و CSNA، در 1 ژوئیه 1997 تاسیس شد و در شانگهای مستقر است. این یکی از 44 کلیدی شرکت دولتی تحت مدیریت مستقیم دولت مرکزی است و یک کنگلومرا حمل و نقل فوق العاده بزرگ است که در بخش های گوناگون حمل و نقل و تدارکات فعالیت می کند. با CSCL به عنوان هسته خود، CSG دارایی های کل 40 میلیارد RMB (4.82 میلیارد دلار @ RMB8.3 / US $) است. تحت چتر آن، پنج ناوگان حمل و نقل ویژه کشتی های کانتینری، تانکرهای نفتی، بمب ها، کشتی های مسافری و کشتی های مخصوص حمل بار وجود دارد که شامل 400 کشتی با وزن بالایی از 11.5 میلیون تن می باشد. امروز CSG به کسب و کارهای لجستیک یکپارچه، مدیریت ترمینال، مالی و سرمایه گذاری، خدمات مهندسی و کار، عرضه و تجارت و فناوری اطلاعات متکی است..