Shipping line ALIANCA 46

ALIANCA خط حمل و نقل

استانداردهای عالی

در سال 2003، Alianca توسط هر دو مجله Exame و روزنامه مالی Valor Econômico به عنوان "بهترین شرکت حمل و نقل و تدارکات در برزیل" شناخته شد. در همان سال، گواهینامه ایزو 9001/2000 را به دست آوردیم، اذعان کرد که استاندارد خدمات عملیاتی که مدتها توسط بازار شناخته شده است.

یک عکس از موفقیت

به جز ارائه جامع ترین پوشش منطقه ای در آمریکای جنوبی، آلیانزا به طور فعال در بسیاری از تجارت های کلیدی بین المللی شامل کارائیب، آمریکای شمالی، اروپا و شرق دور مشغول فعالیت است.

مجموعه مشتریان ما شامل بسیاری از رهبران در بخش های پویا ترین اقتصاد برزیل، از جمله خودرو، مواد شیمیایی، صنایع غذایی و صنایع چوب است.

رشد قوی و پایدار Aliança به علت افزایش کاراکتیو و تجارت بین المللی است. از طریق سرمایه گذاری های جدید در پایانه های کانتینری، ناوگان کامیون و گسترش تدارکات و با تقویت لغو های بین المللی، پیش بینی بار کالا فعلی ما در حدود 270،000 TEUS، درآمد ناخالص را به ترتیب 380 میلیون دلار خواهد کرد.

حمل و نقل ساحلی

در حال حاضر انتظار میرود که کابابایی تا 35 درصد مجموع درآمد ما را به خود اختصاص دهد. پوشش خدمات ساحلی ما شامل 13 بندر برزیل است: ریو گراند (RS)، Itajaí (SC)، سان فرانسیسکو دو سول (SC)، پارانگوا (PR)، سانتوس (SP)، سپتیبا (RJ)، ریودوژانیرو ( RJ)، Salvador (BA)، Suape (PE)، Fortaleza (CE)، Pecem (CE)، Belém (PA) و Manaus (AM).

معاملات بین المللی

توازن درآمدهای ما از Mercosur (بازار مشترک جنوب منطقه) و خدمات از راه دور به ایالات متحده، اروپا، شیلی، پرو، خلیج مکزیک و شرق دور مشتق شده است.