NYK خط حمل و نقل

گروه NYK خدمات جهانی ارائه می دهد که شامل جنبه های سخت افزاری و نرم افزاری حمل و نقل دریایی، زمین و هوا می باشد.

این خدمات به طور جزئی از طریق حمل و نقل ظروف و وسایل نقلیه ما پشتیبانی می شود و ارزش افزوده ای که ما از طریق عملیات ترمینال و خدمات حمل و نقل بندر ارائه می دهیم.

ما همچنین برنامه Integrator Sea-Earth-Air Logistics (SEA-LIP) داریم که برای ادغام ارزیابی خدمات گسترده جهانی، که ما ارائه می دهیم، به منظور دستیابی به همکاری مطلوب.

در قلب تلاش های ما یک فلسفه محور مشتری و یک ساختار مدیریتی منطقهای است که همه کارکنان شرکت می کنند و مسئولیت سودآوری را به عهده می گیرند، به این ترتیب سازمان های ما می توانند فراتر از دیوارهای عمودی بین واحدهای تجاری واحد.

حمل و نقل کانتینر

انواع کالاها که برای زندگی روزمره ما ضروری است، از جمله غذا، لوازم الکتریکی و غیره، از طریق کشتی های کانتینر حمل می شوند.

در سال های اخیر، جریان جهانی کالاها با افزایش رشد اقتصادی کشورهای BRIC (برزیل، روسیه، هند و چین) به طور چشمگیری تغییر کرده است. علاوه بر این، حجم حمل و نقل محموله از طریق کشتی های کانتینر نیز افزایش یافته است. به منظور پاسخگویی به تقاضاهای آینده برای حمل و نقل کانتینر، NYK به ساخت 36 کشتی برای اضافه کردن به ناوگان خود از 111 کشتی های کانتینری در حال حاضر در عملیات.

NYK تلاش می کند نه تنها برای گسترش ناوگان خود بلکه همچنین برای ساختن بزرگترین شبکه مسیر سرویس در جهان. Grand Alliance (GA)، سازمان ایجاد شده توسط Nippon Yusen Kaisha (NYK)، Hapag-Lloyd Container Line Gmbh (آلمان)، Malaysia International Shipping Company (مالزی) و Orient Overseas Container Line Ltd. (هنگ کنگ) در حال حاضر ارائه می دهد خدمات مشترک با استفاده از 125 ظرف ظرف. علاوه بر این، در اکتبر 2005، این سازمان با اتحاد جهانی جدید (TNWA) به توافقنامه همکاری تجاری دست یافت. آنها همکاری خود را با مبادله اسلات در مسیرهای تجارت آسیا و اروپا و آسیا و مدیترانه آغاز کردند و از ماه مارس سال 2006 راه جدیدی برای همکاری در شرق آسیا و شمال امریکا راه اندازی کردند.

با استفاده از این شبکه حمل و نقل در مقیاس بزرگ، گروه NYK همچنان به گسترش ظرفیت حمل و نقل، تعداد سرویس های عملیاتی و تعداد بنادر تماس برای ادامه افزایش قدرت جامع NYK گروه.

تدارکات

بهینه سازی زنجیره تامین، که اغلب شامل دسترسی به مناسب ترین مکان و به سرعت پاسخ به تقاضای بازار در بین جهانی شدن و رقابت شدید بازار، یک چالش مهم برای مشتریان ما است. NYK Group به منظور تامین نیازهای مشتری، یک بسته تدارکات جامع ارائه می دهد که شامل دریای، زمین و هوا می شود.

Tansport Land به منظور ارائه خدمات لجستیک کارآمد و پاسخگویی به نیازهای تدارکات متنوع مشتریان، NYK 291 مرکز تدارکاتی در 36 کشور را در اختیار دارد و قادر است انواع خدمات حمل و نقل را از طریق دریا، زمین و هوا بین تعداد زیادی از نقاط در سراسر جهان.

NYK در بسیاری از سایت های سراسر جهان از جمله اروپا، آمریکای شمالی، آسیا و چین، NYK ارائه خدمات مدیریت زنجیره تامین کامل شامل ذخیره سازی انبار؛ پردازش، مانند بازرسی، مرتب سازی، برچسب گذاری و بسته بندی؛ تحویل به گیرندگان تعیین شده؛ شیر اجرا می شود؛ VMI (موجودی اداره شده)؛ و مدیریت موجودی مبتنی بر فناوری اطلاعات. ما همچنین خدمات حمل و نقل وسیع را ارائه می دهیم، مانند حمل و نقل زمینی توسط کامیون یا قطار، کارگزاری گمرک، حمل و نقل، NVOCC (سرویس غیرمستقیم عملیاتی مشترک)؛ خدمات مدیریت مبدا؛ و تحکیم خریداران. در NYK، ما به سختی کار می کنیم تا نیازهای تدارکاتی مشتریان را برآورده کنیم و سپس ارزش بیشتری برای زنجیره تامین اضافه کنیم.

ترمینال و حمل و نقل خدمات

جنبش محموله جهانی در سرعت و پیچیدگی افزایش یافته است. ارائه خدمات حمل و نقل جامع کارآمد نیاز به کنترل لجستیک مناسب و گسترش پایانه ها، که مبنای قابل توجه انتقال برای خدمات یکپارچه تدارکاتی است که پوشش دریایی، هوایی و زمین را پوشش می دهد. در این شرایط، نقش یک شرکت تدارکات جامع تبدیل شده است بیشتر و بیشتر مهم است. گروه NYK، که دارای 26 پایانه در آسیا، آمریکای شمالی و اروپا است، به عنوان شرکت عامل ترمینال شماره 9 در سراسر جهان رتبه بندی می شود.

بار حمل و نقل در سال 2002، NYK Ceres Terminals Incorporated را که در ایالت نیوجرسی مستقر بوده و در ایالات متحده، سواحل شرقی کانادا و مناطق اطراف خلیج مکزیک فعالیت می کرد، خریداری کرد. علاوه بر این، تسهیلاتی که توسط Ceres Paragon Terminals BV مستقر در آمستردام اداره می شود، پس از تکمیل خدمات مسیری که از کشتی های بزرگ برای ارتباط شمال امریکا با اروپا و آسیا با اروپا استفاده می شود، به طور پیوسته گسترش یافته است..

گروه NYK نیز در ماه آوریل سال 2006 برای مشارکت استراتژیک با شرکت بندر دالیان توافق کردند تا سهام Dalian Port (PDA) Company Limited را خریداری کنند. NYK با گسترش عمیق مشارکت استراتژیک خود با شرکت پالم دالیان، NYK تجارت دریایی، هوایی و زمین تدارکات خود را گسترش داده است، از جمله شرکت های تجاری کانتینر و کامیون های پایان یافته.

علاوه بر این، به منظور تقویت شبکه های تدارکات جهانی، گروه NYK تلاش می کند تا ظرفیت بارگیری هر ترمینال را فعالانه گسترش دهد..

حمل و نقل خودرو

در تجارت حمل و نقل خودرو، NYK خدمات حمل و نقل عمدتا برای خودروهای تکمیل شده است. با این حال، این شرکت به طور موثر به روند اخیر در صنعت خودرو پاسخ داده است که تقاضای خارج از کشور و مشتریان برای حمل و نقل سه جانبه را جمع آوری می کند. علاوه بر این، NYK تلاش می کند تا با ایجاد شبکه های حمل و نقل ساحلی در اروپا، چین و جنوب شرقی آسیا، ساخت و ساز پایانه های اختصاصی برای حمل و نقل تمام خودروها در هر منطقه و سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای حمل و نقل داخلی.

NYK همچنین حمل و نقل اتومبیل های مورد استفاده را از خارج از کشور به ژاپن گسترش داده و خدمات ارزش افزوده ای نظیر بازرسی پیش بینی (PDI) را که شامل بازرسی قبل از تحویل نهایی به نمایندگی مجاز و فروش قطعات و تعمیر خودروهای مونتاژ شده در پایانه های.

در تجارت حمل و نقل خودرو، که در آن جنبش حمل و نقل در سطح جهانی افزایش یافته است، NYK عامل 116 خودرو اختصاص داده شده خودرو، بزرگترین ناوگان در جهان است. در طول سه سال آینده، NYK بیش از 30 گیرنده تازه ساخته شده را اضافه خواهد کرد تا به طور قاطعانه برای افزایش پاسخگویی به نیازهای مشتری،.