NGPL خط حمل و نقل

خدمات

خط جدید گینه نو اقیانوس آرام (NGPL) خدمات کاملی و اختصاصی حمل و نقل را برای بنادر جنوب شرقی آسیا و اقیانوس آرام فراهم می کند. با تجربه ترکیبی بیش از 100 سال در منطقه آسیا اقیانوس آرام، ما درک می کنیم که مشتریان ما از خدمات حمل و نقل درخواست می کنند. ردیابی ثابت شده ما و تعهد به منطقه، مشتریان را به دنبال راهکارهای حمل و نقل قابل اعتماد و متنوع می برد.

دانش محلی NGPL از بنادر که در آن کار می کند، در صنعت غیر قابل نفوذ است. با جامع ترین شبکه ای از سازمان های حمل و نقل اختصاصی در منطقه ما اطمینان حاصل می کنیم که محموله های مشتریان ما در همه زمان ها در دست امن است. با ارائه خدمات مستقیم به تعداد زیادی از بنادر در منطقه، ما به مشتریان خود در مدیریت زنجیره تامین خود کمک می کنیم.

تاریخچه شرکت

سهامدار عمده NGPL، شرکت ناوبری چین (CNCo)، بازوی دریایی عمیق دریای Swire، اولین سفر خود را به استرالیا در سال 1883 آغاز کرد و تا به حال نقش مهمی در تجارت آسیا و استرالیا داشته است. CNCo پس از رونق پس از جنگ در تجارت استرالیا - PNG، سرویس های خود را گسترش داد تا جزایر جنوبی جنوبی را شامل شوند، در حالی که CNCo انواع کالاهای مصرفی و وسائل نقلیه را حمل می کرد و کپور و مواد معدنی را برداشت. در اوایل دهه 1960 این سرویس هویت خود را به عنوان خط جدید گینه نو اقیانوس آرام توسعه داد.

خط جدید گینه نو اقیانوس آرام تمایل به توسعه تجارت در منطقه را ادامه داده است. ما از پشتیبانی طولانی مدت بسیاری از شرکت های پیشرو در منطقه لذت می بریم و خط جدید گینه نو اقیانوس آرام نقش کلیدی در توسعه پروژه های بزرگ در سراسر منطقه ایفا کرده است. ما همچنان به خدمات طیف گسترده ای از صنایع از جمله معدن، ساخت و ساز، زیرساخت، تجارت، ماهیگیری، کشاورزی، کمک و کسب و کار مرتبط با مواد غذایی ادامه می دهیم.

آینده

به عنوان تجارت منطقه ای به طور فزاینده ای رقابتی می شود، ما همچنان به روز رسانی تکنولوژی ما را برای ارائه خدمات به مشتریان خود با خدمات کارآمد و مقرون به صرفه. شبکه آژانس ما EDI و فناوری مبتنی بر وب را برای انتقال اسناد استفاده می کند. استفاده از فناوری اینترنت در سراسر هیئت مدیره یک ابزار سریع، مقرون به صرفه و دقیق ارتباط بین خط، سازمان های ما و مشتریان ما را فراهم می کند. NGPL با سابقه بیش از 100 سال گذشته متعهد به توسعه آینده منطقه آسیا-اقیانوس آرام است.