Shipping line KMTC 50

خط حمل و نقل KMTC

پنج دهه خدمات

از زمان تأسیس آن در سال 1954، KMTC یکی از شرکت های حمل و نقل دریایی کره ای است. با بیش از نیم قرن از دانش لجستیک خدمات لاینر کامل، KMTC به طور مداوم ارائه خدمات با کیفیت بالا و به طور مداوم ساخت ناوگان کشتی آن را برای بزرگ کردن آن محدودیت های خدمات به طور کامل برآورده نیازهای مشتری.

ارائه بهترین سرویس

اولویت اصلی KMTC برای حفظ برنامه های ماهرانه است. علاوه بر این، به منظور پاسخگویی به نیازهای پیچیده مشتری، سیستم مدیریت خدمات کامپیوتری یکپارچه دریایی در کل شبکه توسعه داده شد و مورد استفاده قرار گرفت. قطعا این خطوط تلاش در سال 2006 توسط Fairplay، مطبوعات معتبر بین المللی بریتانیا، به طور کامل شناخته شده بود، زمانی که به لحاظ لحاظ شدن شرایط آب و هوایی جهان در 23 مسیر مختلف غرب / شرق، شمال / جنوب، شامل 3300 عدد موتور، مورد بررسی قرار گرفت. با 91٪ غیرقابل قبول بودن دوره نگهداری، KMTC، جایزه اول جایزه را دریافت کرد. ما به شدت شرایط عملیات ناوگان کشتی را به بهترین عملکرد آن حفظ می کنیم و تمام تلاش ها برای رسیدن به ایمن ترین سفرها انجام می شود. با وجود حکومت تازه حکومت، این تلاش ها برای دستیابی به دو سال مستمر "بدون قحطی یا فاجعه در محل کار" بسیار مهم بود.

شبکه جهانی لجستیک

KMTC دارای دفاتر در بوسان، اینچون، اولسان، دائگو در کره، بیش از 30 بندر در ژاپن از شمال اقیانوس آرام تا جنوب کیوشو جنوبی، از شمال بیشتر دالیان تا جنوب هنگ کنگ، KMTC دارای شبکه های تدارکاتی بیش از 16 بندر در چین . بیش از 22 شبکه جهانی در آسیای جنوب شرقی از جمله سنگاپور، اندونزی، مالزی، تایلند وجود دارد. بیش از 9 پورت شبکه جهانی در شمال غربی آسیا و خاورمیانه ایجاد شده است. همچنین به منظور حمل و نگهداری کارآمد کانتینرها و عملیات کشتی، ما در سال 1999 در بندر اولسان بنادر کانتینر Ulsan را بدست آورده ایم. در سال 2012، 840،000 کیلومتری ترمینال بندر جدید بوسان نیوز 2 برای بازپرداخت بیشتر کالاهای موتوری KMTC باز می شود عملیات.

گواهینامه مجتمع تدارکات

در سال 2006، KMTC شبکه تدارکاتی بهینه را برای بهینه سازی خدمات لجستیک ایجاد کرده و در صدور گواهینامه Certified Integrated Logistics Company اهدا شد. با تاخیر در تنظیم سیستم تدارکات، شبکه تدارکات جهانی و نیم قرن از مهارت های لجستیکی انباشته، KMTC قصد دارد ظرفیت سرویس تدارکاتی یکپارچه را تقویت کند.