Shipping line FESCO 27

خط حمل و نقل FESCO

شرکت ما برای بیش از یک قرن برای شما در صنعت حمل و نقل مشغول به کار است. زمان سریع پرواز می کند، فن آوری ها پیشرفت می کنند، نسل ها نسل ها را دنبال می کنند. جهان در حال تغییر است و بنابراین ما هستیم. ما از یک شرکت حمل و نقل منطقه ای به قهرمان ملی در زمینه حمل و نقل و تدارکات، از طریق ادغام سیستم حمل و نقل روسیه به چشم انداز جهانی، کمک کردیم تا به اهداف استراتژیک ملت کمک کنیم.

FESCO امروز به بزرگترین گروه حمل و نقل خصوصی بین الملل تبدیل شد و طیف گسترده ای از راه حل های لجستیکی را از طریق ترکیبی از حمل و نقل، راه آهن، حمل و نقل و خدمات بندر ارائه شده به مشتریان از طریق یک شبکه جهانی از دفاتر فروش ارائه داد..

اما یک چیز بدون تغییر باقی می ماند: ارزش ها و سنت های تعهد ما نسبت به بالاترین استانداردهای کیفیت. همانند 128 سال پیش، ما تلاش می کنیم که دامنه خدمات خود را به طور مداوم گسترش دهیم، زمان تحویل را کاهش دهیم و هزینه ها را بهینه کنیم. ما متعهد به ارائه راه حل های مدرن، برآورده کردن چالش های امروز و کمک به رقابت پذیری مشتریان خود در داخل و خارج از کشور هستیم.

صدها شرکت در سرتاسر جهان از دهه های گذشته از خدمات ما استفاده کرده اند و با توجه به شهرت، کیفیت و قابلیت اطمینان FESCO، شرکای وفادار ما باقی مانده است. در محیط اقتصادی جدید امروز ما یک شریک پایدار و کارآمد برای مشتریانمان هستیم. ما تمام امکانات و تجربه لازم را داریم و بهترین استفاده را برای ارائه راه حل های پیچیده ارائه می دهیم. من اطمینان دارم که همکاری پربار ما نه تنها به همه ی طرف ها کمک می کند تا در روزهای باتجربه پایدارتر باشند، بلکه پایه ی محکمی برای موفقیت آتی را ایجاد می کند.