Yang Ming خط حمل و نقل

یانگ مینگ شرکت حمل و نقل دریایی (یانگ مینگ) در تاریخ 28 دسامبر 1972 تاسیس شد.

در پایان سال 2006 Yang Ming یک ناوگان از 94 کشتی با 4.0 میلیون DWT را دارد که کشتی های کانتینری نیروی کار اصلی آن هستند. همچنین 10 کشتی فله از 94 کشتی در عملیات وجود دارد. ما بیش از 2.4 میلیون TEUS (بیست پوند معادل واحد) را در سال حمل می کنیم.

از زمان تاسیس آن، یانگ مینگ این فلسفه مدیریت را به کار گرفت: "کار تیمی، نوآوری، صداقت و عملگرا". در عین حال، دستیابی به پیشرفت ها و حل مشکلات با تلاش های هماهنگ، مطابق با شعار سرویس صحیح، سریع، قابل اطمینان و اقتصادی، کلید عملکرد فوق العاده و کارایی ما است. یانگ مینگ یکی از شرکت های حمل و نقل کانتینری با تجربه و پیشرو در جهان است به لطف جوانه زدن دائمی، ناوگان آن نسبتا جوان است.

با ISO-9001، ISO-14001، ISM CODE، ISPS CODE، OHSAS 18001 و با مدرک ROC در سال 1996، جایزه کیفیت برجسته کیفی، ما در Yang Ming هرگز متوقف به حفظ و بهبود بهره وری خود. همه ما در Yang Ming متعهد به افزایش خدمات مشتری، گسترش دامنه خدمات ما و گسترش محل خدمات ما حتی بیشتر از طریق همکاری های مشترک با بسیاری از برجسته ترین شرکت های حمل و نقل در سراسر جهان از قبیل K-خط ژاپن، COSCO از سرزمین اصلی چین ، و Hanjin از کره جنوبی، و غیره علاوه بر این، به عنوان یک نتیجه از تعهد بلند مدت خود را به مشتریان خود، یانگ مینگ به طور مداوم آن را اولویت اول برای ارائه خدمات با کیفیت "دقیق، سریع، قابل اطمینان و اقتصادی" هر یک از مشتریان ما در سراسر جهان. با مدیریت مدرن، سیستماتیک و کارآمد ما، جای تعجب نیست که خدمات قابل اعتماد یانگ مینگ توسط مشتریان ما با اعتماد و اطمینان در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده اند.

پروفایل های کسب و کار

در مواجهه با تغییرات سریع در محیط کسب و کار حمل و نقل و در درخواست مشتریان ما، ارائه مشتریان ما با انتخاب های متعدد و خدمات حمل و نقل سریع، سیاست مدیریت ما شامل بی اعتمادی تقویت همکاری راهبرد ما با شرکای حمل و نقل مانند K-line، COSCO و Hanjin، افزایش شبکه خدمات حمل و نقل و افزایش پورت های تماس. علاوه بر این، از طریق به طور مداوم با استفاده از فن آوری اطلاعات جدید، ارتقاء سیستم های کامپیوتری، متحد کردن اطلاعات مربوطه و تغییر روند کار، ما خدمات الکترونیکی را به مشتریان خود ارائه می دهیم و همچنین کیفیت و کمیت کاری ما را ارتقا می دهیم. خدمات اصلی ما عبارتند از:

خدمات لاینر:
یانگ مینگ شرکت حمل و نقل دریایی ارائه خدمات حمل و نقل کانتینر برنامه ریزی شده در سراسر آسیا، اروپا، امریکا و آفریقا، با ارزش مشتریان اعتماد. ما همچنان به ارتقاء ناوگان و خدمات ما در امید به تبدیل شدن به یکی از بهترین حامل های جهان است.

سرویس فله:
Kuang Ming Shipping Corp.، وابسته ما، همچنان به کسب و کار عمده حمل و نقل خود را به گوشت گاو. برنامه ریزی شده تا سال 2013 ناوگان انبوهی از بیش از 20 کشتی داشته باشد و بزرگترین اپراتور ناوگان فله Panamax باشد..

سرویس ترمینال:
یانگ مینگ در پایانه های منحصر به فرد در Keelung، Kaohsiung و بندر تایپه تایوان، لس آنجلس بلژیک و Rotterdam هلند، لس آنجلس و Tacoma از ایالات متحده سرمایه گذاری کرده است. در حال حاضر ما در سرمایه گذاری ترمینال در Kaohsiung بندر تایوان مشغول به کار هستیم. مرحله اول ساخت تاجدار کانتینر بین قاره ای Kaohsiung تا سال 2010 به پایان خواهد رسید تا Kaohsiung را به یک مرکز حمل و نقل در خاور دور تبدیل کند..

خدمات لجستیک:
بله شرکت لجستیک، یکی دیگر از شرکت های ما، ارائه خدمات لجستیک جامع و مرکز منحصر به فرد تدارکات انبار چند درجه حرارت در تایوان را در اختیار دارد. این شرکت همچنین مقاصد تدارکاتی را در بندرهای اصلی اروپا، امریکا و چین برای ایجاد یک شبکه لجستیک کارآمد ساخته است. علاوه بر این، یانگ مینگ شرکت های حمل و نقل حرفه ای را در تایوان، انگلستان، ایالات متحده آمریکا و چین تاسیس کرده است.

شرکت های فرهنگی:
یانگ مینگ به اصل "دریافت از جامعه، دادن به جامعه" متعهد است. مطابق با این سیاست، ما اهداف اصلی ما در فعالیت های فکری و موسسات فرهنگی اقیانوسی را هدف قرار داده ایم. در سال 2004، یانگ مینگ، موزه فرهنگ و هنر اقیانوس شناسی YM را در کنار بندر کئلونگ تاسیس کرد و سه سال بعد، موزه کاوشگر دریایی کائوسیونگ را در نزدیکی بندر کاوسیانگ تاسیس کرد..