SYMS خط حمل و نقل

Sunmarine Shipping Services LLC در سال 1994 در دبی، امارات متحده عربی با خدمات آژانس های حمل و نقل دریایی تاسیس شد، فعالیت اصلی خود را در دست خود NVOCC خود گروه RHS. از سال 1994 به عنوان مدیر عامل برای کل منطقه امارات، دو NVOCC (NVCOC) برجسته (غیر حامل مشترک) یعنی M / S.ARC LINE و BAY LINES نمایندگی می کند.

ARC خط و خطوط خلیج حمل و نقل حمل و نقل چند محوری از حمل و نقل کانتینر محموله بین قاره هند و غرب آسیا برای بیش از 13 سال تا کنون عامل هستند - آنها 100٪ شرکت فرعی گروه RHS شرکت هستند و زیر چتر عملیات NVOCC گروه RHS و مقر آن در دبی، امارات متحده عربی است.

عملیات روزانه برای هر دو آژانس و خطوط داخلی به ویژه Arc Line و Bay Lines در یک سرمایه گذاری واحد در دوبی با مشارکت مستقیم مدیر ارشد گروه RHS اداره می شود..

علاوه بر خدمات آژانس، Sunmarine حمل و نقل چند منظوره و خدمات تدارکات زنجیره تامین در سراسر جهان را ارائه می دهد و این که آیا این یک ترخیص ساده یا درب ورود به سیستم است، ارائه خدمات همیشه یک تضمین شده است با توجه به تخصص خود را اثبات شده است. بیش از انتظارات مشتری و دستیابی به لذت مشتری در هر معامله، شعار کیفیت ماست و این بدیهی است که طبیعت دوم حرفه ای ما تبدیل شده است!

Sunmarine توسط استاد مارینر شناخته شده و گروهی از متخصصان نابغه با تجربه صوتی در صنعت اداره می شود. داشتن بیش از 12 سال فعالیت در زمینه کسب و کار Sunmarine به عنوان یکی از دلایل اصلی برای خدمت به مشتریان خود و نیروی کار خود برای به دست آوردن این «چیز اضافی» برای خدمت به مشتریان خود بهتر از بهترین هاست. موفقیت مداوم در طرح داده شده فعالیتها.

با ارائه یک تجربه اثبات شده در فعالیت های مرتبط با حمل و نقل و حمل و نقل از طریق گروه RHS و مدیریت ارشد آن، تحویل خدمات Sunmarine ناگزیر به بی نظیری است - هر بار که با تحرک فوق العاده ای عرضه می شود!

Sunmarine Shipping Services یک شرکت صدور گواهینامه ایزو 9001: 2000 مانند شرکت مادر خود است - گروه RHS - و بررسی مداوم در مورد اهداف و فرآیندهای مدیریت کیفیت بیش از یک ضرورت است و به ویژه برای دستیابی به تخصص در پارامترهای بهره وری خدمات مرتبط است.