خط حمل و نقل SEACORP

Seacorp که در سال 1998 تاسیس شد و در Fremantle مساحت دارد، شرکت آژانس کشتی متعلق به استرالیا است، شرکت کشتیکاری و کشتی سازی مستقر در استرالیا.

این شرکت ابعاد منحصر به فردی را برای صحنه حمل و نقل استرالیا فراهم می کند که می تواند مشتریان خود را با مقیاس های خدمات دریایی و زمین به ویژه برای پاسخگویی به نیازهای فردی.

این شرکت طیف گسترده ای از خدمات دریایی را شامل تمامی جنبه های آژانس کشتی، حمل و نقل کشتی، نظرسنجی ها و بازرسی های دریایی، تسهیل تجارت بین المللی و مشاوره، که همه آنها توسط تدارکات بسیار آموزش دیده و با تجربه و پرسنل دریایی.


آژانس Seacorp

Seacorp بزرگترین ارائه دهنده آژانس کشتی متعلق به استرالیا است که نمایندگی مشتریان را ارائه می دهد که شامل یکی از بزرگترین شبکه های بین المللی در سراسر جهان می باشد. بخش آژانس کشتی Seacorp می تواند مشاوره تخصصی را به چارتر، حمل و نقل و معامله گران در هر بندر استرالیا ارائه دهد. در سال 2008، Seacorp با بیش از 620 پورت تماس تلفنی را اداره کرد که بیش از 41 میلیون تن انواع حمل و نقل را اداره می کرد. این شامل آلومینا، بوکسیت، سود سوز، کلینکر سیمان، مواد شیمیایی، نفت خام، کود، سنگ آهن، مواد مختلف دانه، نمک و سرباره است. یکی از اجزای استاندارد خدمات Seacorp این است که می تواند مشتریان را با شاخص های عملکرد کلیدی (KPIs) برای نظارت بر تمام جنبه های عملیات حمل و نقل.


Seacorp Broking

Seacorp بزرگترین شرکت استرالیایی کشتی سازی خصوصی است که متخصص در استقرار کالاهای باریک و خشک فله به مقصد های مختلف است. در طی سال 2008، Seacorp بیش از چهار میلیون تن از کالاهای مختلف فله خالی را اعم از کوچک Handysize تا تناوب اندازه پاناماکس.

تیم ما از کشتی سازان تخصصی دارای دانش و تجربه فراوان در برخورد با تمام جنبه های چارچوب حمل و نقل فله و عملیات و در طول سال ها روابط قوی با تمام کشتی سازان اصلی و اپراتورهای خدمات استرالیا و مناطق مجاور آن را ایجاد کرده است. ما همچنین از یک شبکه قدرتمند از کشتی سازان مستقل که در بازارهای عمده لندن، سئول، توکیو، هنگ کنگ، چین و یونان واقع شده اند، به منظور تقویت فعالیت های ما.

از طریق اتحادیه ها و منابع جهانی ما مشتریان خود را با اطلاعات فوری و دقیق بازار به مشتریان ارائه می کنیم و به طور منظم از تخصص و کمک ما در اجرای راهبردهای برنامه ریزی پیشین پشتیبانی می کنیم. این شامل به طور منظم ارزیابی قوانین و مقررات منشور کشتی برای اطمینان از منافع مشتریان خود را محافظت شده و افزایش یافته است.


دریای ساحلی Seacorp

Seacorp یک قرارداد دولتی دولتی طولانی مدت برای ارائه خدمات حمل و نقل ساحلی دارد که پورتهای شمال غربی را با Fremantle و Darwin ارتباط می دهند. خدمات حمل و نقل، که در چرخه 17 روزه به طور منظم اجرا می شود، بین Fremantle، Dampier، Port Hedland، Broome، Wyndham و Darwin.

Seacorp موفق به برگزاری مناقصه دولتی غربی استرالیا برای این سرویس حمل و نقل در برابر سازمان های بزرگ ملی و بین المللی شده است. موفقیت شرکت مستقل در برنده شدن این مناقصه شهادت دادن به توانایی وی در ارائه یک بسته کامل است که منافع اقتصادی، زیست محیطی و اجتماعی را برای منطقه به ارمغان می آورد.

بخشی از بسته حمل و نقل Seacorp شامل مشارکت در برنامه دیده بان ساحلی ملی و برنامه Weather Watch و ارتکاب کیمبرلی رز برای آموزش خلبان.

Seacorp همچنین با شرکت دریایی دریایی مدیترانه (MSC) که دومین شرکت بزرگ کانتینر در جهان است، به منظور ارائه حمل و نقل و واردات دروازه ای به و از سایر نقاط جهان، متکی است. این اجازه می دهد تا محموله به / از شمال غرب از طریق Fremantle به هر یک از 270 پورت سرویس در شبکه جهانی جهانی MSC ارسال شود.

این خدمات حمل و نقل ساحلی به میزان قابل ملاحظه ای کاهش هزینه های حمل و نقل، کمک به بهبود حیات شرکت های حاشیه ای می شود و می تواند مطمئن بودن عرضه در فصل سرد را زمانی که جاده ها بسته است، تضمین کند..

این کشتی، MV Kimberley Rose دارای طول عرشه بدون محدودیت 70 متر است و به طور ایده آل برای حمل غیر حساس و "بارگیری بیش از حد بعدی" است. این مجهز به دو جرثقیل 80 تن است که در بندر قرار دارد که می تواند در کنار هم کار می کنند و 160 تن را می برند.


Seacorp Marine

مدیریت کشتی
Seacorp رهبر در مدیریت کشتی با مربیان با تجربه بسیار کارآمد بوده است که تخصص فنی قابل توجهی دارند، اطمینان از اینکه مشتریان با بالاترین کیفیت خدمات مدیریت کشتی ارائه می شوند.

پرسنل تخصصی دریایی
Seacorp تعدادی از ابتکارات در نقاط دور افتاده را اجرا کرده است که در آن ما با موفقیت نشان دادیم که با استفاده از پرسنل متخصص و متخصص و کارآمد، صرفه جویی قابل ملاحظه ای صورت می گیرد، در حالی که هرگز بر مشکلات ایمنی و خستگی.

نظرسنجی دریایی و بازرسی ها
Seacorp یک قرارداد منحصر به فرد با شرکت بازرسی بین المللی پیشرو، Saybolt و یک تیم بسیار محرمانه از نقشه برداران دریایی دارد که طیف گسترده ای از نقشه های مستقل و بازرسی دریایی را ارائه می دهد..


سازندگان تجارت Seacorp

تسهیل صادرات و واردات کالاهای عمده از طرف شرکت های استرالیا. هدف ما این است که مشتریان خود را با خدمات حرفه ای، مستقل و کارآمد به طریقی که منعکس کننده تعهد ما نسبت به برتری است، ارائه دهیم. ما با مشتریانمان به عنوان شرکای کار می کنیم تا از طریق مفاهیم نوآورانه و دستاوردهای رویکرد، ارزش کسب و کارشان را افزایش دهیم.