خط حمل و نقل SAMSKIP

Samskip یک شرکت بین المللی است که خدمات حمل و نقل و خدمات مرتبط با زمین، دریا و هوا را ارائه می دهد. از آنجا که در سال 1990 در ایسلند تاسیس شد، Samskip رشد پایدار - هم از طریق درجهای داخلی و هم از طریق استراتژیک - دفاتر باز در سراسر جهان را گسترش داده و خدمات خود را گسترش داده است.

در سال 2005، Samskip شرکت حمل و نقل چند منظوره هلندی Geest North Sea Line، اپراتور کمپینگ بریتانیا و Sealhell را از شرکت هلندی Kloosterboer خرید. قبلا، Samskip ون Dieren دریایی و 40٪ سهم در دریای نقره خریداری شده است.

Samskip یکی از بزرگترین شرکتهای حمل و نقل کانتینری در اروپا است، ارائه تدارکات کانتینرهای چندملیتی و خدمات کانتینری گسترده ای را از ایسلند و جزایر فارو، همراه با تدارکات محموله یخچال و حمل و نقل بین المللی در سراسر جهان.

Samskip در حدود 1400 کارمند در بیش از 20 کشور جهان کار می کند.

خدمات Samskip
SailorSamskip یک شرکت بین المللی است که از طریق زمین، دریا و هوا حمل و نقل می کند. از آنجا که در سال 1990 در ایسلند تاسیس شد، Samskip رشد پایدار - هر دو داخلی و از طریق خرید استراتژیک - افتتاح دفاتر در سراسر جهان و گسترش پروژۀ خدمات.

Samskip از دفاتر خود در ایسلند، بریتانیا، سرزمین اصلی اروپا، اروپای شرقی، روسیه، اسکاندیناوی، بالتیک، ایالات متحده و آسیا، خدمات خود را به مشتریان ارائه می دهد یک شبکه حمل و نقل موثر توسط شبکه جهانی عوامل و شرکای استراتژیک پشتیبانی می کند..

تدارکات کانتینر چند منظوره
شبکه حمل و نقل سامسکیپ در سراسر اروپا، کشورهای بالتیک و روسیه قرار دارد. با ارائه یک ترکیب مطلوب از خدمات کوتاه دریا، جاده، راه آهن و بارج، Samskip قادر به ارائه راه حل قابل اعتماد، پایدار و مقرون به صرفه حمل و نقل.

سرویس درب ما به وسیله ی یکپارچه سازی مجموعه، حمل و نقل و تحویل به یک راه حل حمل و نقل بدون درز است. کارکنان با تجربه و تجهیزات مدرن اطمینان می دهند که محموله به صورت توافق تحویل داده شده است، در حالی که مشتری تنها یک نقطه تماس برای کل زنجیره حمل و نقل.

Samskip علاوه بر خدمات درب به درب نیز خدمات Quay-to-Quay و فیدر ارائه می دهد. این سرویس به مشتریان امکان استفاده از سامسونگ از شبکه گسترده حمل و نقل با تجهیزات خود را ارائه می دهد. اپراتورهای مخزن، اپراتورهای فله و خطوط عمیق دریایی از منظر شناورهای ثابت و منظم در سراسر اروپا بهره مند می شوند.

خدمات ایسلند و جزایر فارو
Samskip ارائه خدمات گسترده ای را برای مشتریان در ایسلند و جزایر فارو ارائه می دهد. مسافرت های مکرر به / از سرزمین اصلی اروپا، انگلستان و اسکاندیناوی، ذخیره سازی سرد با سلام، هر دو با قفسه ها و برای محموله های فله، راه حل های انبارداری پیشرفته و یک سیستم حمل و نقل داخلی، مشتریان را به تمام راه حل ها ارائه می دهد.

لجستیک یخچال و فریزر در سراسر جهان
Samskip یکی از شرکت های بزرگ لجستیکی در زمینه حمل و نقل کانتینر است و طیف کاملی از خدمات را ارائه می دهد. Samskip با دفاتر در قاره اروپا، انگلستان، اسکاندیناوی، آسیا و آمریکای شمالی و جنوبی سامسکیپ در مناطق استراتژیک ترین کشور در زمینه غذاهای دریایی، گوشت، سبزیجات، میوه ها و مرغ حضور دارد.

تدارکات زنجیره سرد جنبشی بدون کالاهای کالاهای فاسد شده از نقطه منبع تامین کننده تا مشتری نهایی است. با 75 سال تجربه در مدیریت تدارکات، ذخیره سازی سرد، حمل و نقل ترمینال، حمل و نقل، اسناد و توزیع محلی، Samskip فراهم می کند راه حل های اطمینان از هر جنبه های ارتباط با یکدیگر کاملا.