خط حمل و نقل SAFMARINE

Safmarine نامی شناخته شده و مورد احترام در حمل و نقل بین المللی است.

این شرکت از زمان شکل گیری آن در سال 1946 به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافته است و امروز یکی از پیشگامان اپراتور شمالی / جنوب است که خدمات حمل و نقل کانتینری و باربری را به بسیاری از نقاط جهان ارائه می دهد..

در حالی که به طور گسترده ای به عنوان یک تجارت شمال / جنوب و متخصص آفریقا شناخته شده است، Safmarine خدمات خود را به خطوط تجاری شرق / غرب گسترش می دهد و بسیاری از مسیرهای تجاری جدید به دلیل آنکه بخشی از گروه AP Moller-Maersk.

Safmarine امروزه در بیش از 130 کشور در سراسر جهان نمایندگی دارد، با بیش از 1800 Safmariners اختصاص داده شده ارائه راه حل های شخصی حمل و نقل.

یک شبکه کامل خدمات عوامل وابسته به گروه در تمام بازارها قرار دارد و مشخصات کارکنان ما از نظر تجربه و روابط روابط آنها با مشتریان منحصر به صنعت است.

ناوگان Safmarine از کشتی های متعلق به منصوب و حمل و نقل بیش از 1،500،000 TEU حمل و نقل سالانه. محدوده متنوعی از محصول حمل می شود و با کنترل دما، کالاهای کالای و مقادیر خارج از مقیاس با تخصص خاصی مورد استفاده قرار می گیرند.

علاوه بر این، Safmarine برای کارهای انسانی و زیست محیطی آن شناخته شده است، به خصوص در مورد برنامه های بسیار تحسین شده «ظروف در جامعه».

کشتی های جدید، مسیرهای تجاری جدید و طرح های جدید تجارت الکترونیک برای تقویت رشد حتی بیشتر است.

Safmarine، به عنوان بخشی از بزرگترین گروه حمل و نقل خطوط هوایی در جهان، دسترسی به مدرن ترین ظروف، ظروف و سیستم های جهانی اطلاعات جهانی.

ما اخیرا تحویل بسیاری از کشتی های جدید کانتینری برای خدمات هسته ای افریقا را انجام داده ایم، با کشتی های کانتینری بیشتری در سال های پیش رو به ناوگان ما پیوستند.

Safmarine همچنین رهبری راه را برای حمل و نقل در خط دارد و شخصی سازی کلید افزایش تعداد معاملات آنلاین است، به ویژه در کشورهایی که محدودیت های زیربنایی وجود دارد. در حال حاضر مشتریان Safmarine در بیش از 100 کشور ثبت نام کرده اند برای انجام کسب و کار در خط.

Safmarine با نزدیک شدن مشتریان خود به دیدار و تجدید نیازهای حمل و نقل اقیانوس خود، قصد دارد تا رشد و عملکرد قوی خود را ادامه دهد - حتی در شرایط چالش انگیز.محصولات و خدمات

راهروهای Safmarine تماس های مستقیم به طیف گسترده ای از بنادر در مسیر اصلی ما؛ اما تمام خطوط تجاری ما با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند تا از طریق حمل و نقل در سرتاسر جهان ارائه شوند. تمرکز بر روی قابلیت اطمینان برنامه و زمان حمل و نقل سریع برای تکمیل خدمات Safmariners ارائه در ساحل.

ما پیشنهاد می دهیم:
  • Containerized، breakbulk، چند منظوره و حمل و نقل پروژه دریای کوتاه در داخل اروپا.
  • لجستیک تخصصی، انبارداری و خدمات حمل و نقل بین الملل.
  • از طریق حمل و نقل از چند کانتینر داخلی کانتینری.