OOCL خط حمل و نقل

OOCL Logistics به عنوان یک ارائه دهنده جهانی در زمینه تدارکات نوآورانه و خدمات و راه حل های زنجیره تامین، شبکه وسیعی از 100 دفتر در 32 کشور در سراسر جهان دارد.

ارائه راهکارهای پیشرفته مشتری با استفاده از تکنولوژی فناوری اطلاعات و خدمات ایجاد ارزش در مدیریت زنجیره تامین؛ شبکه گسترده خدمات و تسهیلات OOCL تسهیلات و سیستم عامل شما اجازه می دهد تا همه حرکت های راست را برای کسب و کار خود را.

افراد متعهد و با کیفیت ما تلاش می کنند تا راه حل های تدارکاتی متناسب با نیازهای خاص خود را ارائه دهند.

گروه تدارکات بین المللی لجستیک OOCL بر خدمات مشتریان با نیازهای مدیریت منابع زنجیره تامین و تامین منابع انسانی متمرکز است. این گروه از طریق خدمات لوژستیکی نوین به پایان می رسد.

تدارکات بین المللی

OOCL Logistics یک نقطه کارآمد از برنامه ریزی حمل و نقل جهانی، نظارت بر سفارش خرید و جمع آوری و انتقال هزینه حمل و نقل / توزیع را فراهم می کند.

ما تمام مشتریانمان را در حین تغییر و بهبود خدمات و تکنیک های تدارکات بین المللی نگه می داریم. تجزیه و تحلیل عملکرد ما و بهترین شیوه ها بر بهبود بهره وری شما و یافتن فرصت های پنهان در زنجیره عرضه شما متمرکز می شود تا رقابت بیشتری داشته باشید.

OOCL Logistics به شما کمک می کند تا خود را از رقابت خود متمایز کنید، با اطمینان از دستیابی به بازارهای خود در برابر بسته.

لجستیک داخلی

OOCL Logistics راه را در استراتژی های تدارکات داخلی محور انبار در چین و ایالات متحده آمریکا هدایت کرد و از آنجای که ما این ابتکار عمل را آغاز کردیم، ما به سرعت شبکه شبکه انبار و زیرساختمان را گسترش دادیم.

در حال حاضر ما خدمات خود را در زمینه تدارکات، انبارها و حمل و نقل حمل و نقل در سراسر جهان کار می کنیم. در OOCL Logistics، هدف ما این است که به شما اجازه دهید تمرکز بر کسب و کار اصلی خود را؛ بهره برداری از شبکه های عملیاتی قوی و تجربه ما برای ارائه مدل توزیع بهینه و قابل انعطاف برای کمک به شما در مدیریت زمان عرضه محصولات خود را در زمان کوتاه تر و هزینه پایین تر.

لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات و راهبردهای تدارکات داخلی شرکت OOCL Logistics به سایت های زیر مراجعه کنید.