NORASIA خط حمل و نقل

در ماه ژوئن 2000، CSAV Norasia را به دست آورد، و اجازه داد تا واردات اصلی معاملات شرق و غرب را در دست بگیرد، در حالی که تمرکز خود را در فعالیت های دیگرش حفظ می کرد. از زمان تأسیس، Norasia به طور چشمگیری افزایش یافته است، با حمایت منابع CSAV. تمرکز اولیه در مورد تجارت آسیا به اروپا بود، اما گسترش سریع، نوراسیا تبدیل به یک بازیکن کلیدی در معاملات شرق-غرب شد، گسترش آن را در سراسر اقیانوس آرام و در سراسر اقیانوس اطلس.

Compantildea Sudamericana de Vapores (CSAV) یک شرکت حمل و نقل عمومی در شیلی است که در حال حاضر بزرگترین در آمریکای لاتین است. CSAV، یکی از قدیمی ترین شرکت های حمل و نقل در جهان، در سال 1872 تاسیس شد. در سراسر پنج قاره، خدمات کانتینری ثابت و ثابت و توانایی حمل انواع مختلفی از کالاهای معمولی را ارائه می دهد. این شرکت همچنین دارای کشتی هایی است که به ویژه برای محموله های یخ زده، اتومبیل ها، محموله های فله و محصولات جنگلی طراحی شده اند. این سرویس یک سرویس گسترده بین الملل، سایر عملیات تکمیلی مانند مکان های ذخیره سازی و خدمات اسکله را دارد و دارای یک سازمان حمل و نقل دریایی و ترمینال کانتینری در سانتیاگو.

CSAV NORASIA نتیجه ادغام CSAV و Norasia است. ادغام مارک های ما اجازه می دهد تا ما را ارائه راه حل های موثر و قابل حمل حمل و نقل. از طریق این ادغام ما اطمینان می دهیم که ما در برابر ارزش های ما در تمام نقاط جهان قرار داریم. دانش، تعهد، کارآفرینی و حرفه ای بودن فقط کلمات نیست، بلکه اصولی است که هویت ما را تشکیل می دهد که پس از وارد شدن در بازار، به ما اجازه می دهد که بخش مهمی از زنجیره ارزش مشتریان ما باشد.

ما در هر بازاری که شرکت می کنیم، کسب و کار مشتریان را قدردانی و ارزش می دهیم. ما باید دانش خود را در مورد نیازها و انتظارات خود تقویت کنیم. CSAV بیش از 130 سال تجربه حمل و نقل را به ارمغان می آورد در حالیکه تیم Norasia دارای تخصص است که ارزش عظیمی از روابط ما را حفظ می کند.

CSAV NORASIA متعهد به ارائه راه حل های حمل و نقل قابل اعتماد، کارآمد و بدون درز است که به شما امکان می دهد تا بر کسب و کار اصلی خود تمرکز کنید.

ارتباطات در سراسر جهان
CSAV NORASIA ارتباطات واقعی جهانی دارد و در بیش از 50 کشور در سراسر جهان فعالیت دارد و نمایندگی در بیش از 300 مکان دارد و دفاتر را در نقاط کلیدی جهانی دارد. ما از تمام بنادر اصلی آسیا، اروپا، آمریکای شمالی و خاورمیانه پیگیری مستقیم داشته ایم. CSAV شبکه آژانس خود را گسترش داده و شامل بسیاری از اقتصادهای پیشرو جهان، از جمله چین، ایالات متحده، آلمان، و انگلستان در میان دیگران.

عضویت کنفرانس
CSAV NORASIA به عنوان بخشی از گروه انتخاب خطوط جهانی CSAV NORASIA عضو یکی از بزرگترین کنفرانس های جهانی می باشد که شامل FEFC، IPBCC، IRA، MARCO، EMERA و IADA است که تعهد ما به کیفیت را برای مدت زمان طولانی تضمین می کند.

وسایل
CSAV NORASIA یک ناوگان کانتینری از ظروف سفارشی و اجاره ای نگهداری می کند. این ناوگان عمدتا از کانتینر های خشک استاندارد - 20 فوت و 40 فوت رفیر و ظروف مخصوص تشکیل شده است. ما تجهیزات مدرن با بالاترین استاندارد را ارائه می دهیم و هر گونه مورد نیاز می تواند در دسترس باشد.