Shipping line ICL 98

خط حمل و نقل ICL

خط کانتینر مستقل یک خط تانک جهانی است. ما حمل و نقل بین کانتینر بین شمال اروپا و ساحل شرقی ایالات متحده را ارائه می دهیم. از طریق یک شبکه از شرکت های وابسته که راه حل های حمل و نقل تخصصی را ارائه می دهند، گروه ICL قادر به ارائه خدمات کامل زنجیره تامین از مبدا به مقصد است.

ICL یک سازمان متمرکز بر مشتری است که شهرتی بی نظیر برای ارائه خدمات حمل و نقل به موقع ارائه می دهد. ICL، که در سال 1985 تاسیس شد، در ویتنام واقع در ریچموند، ویرجینیا با دفاتر در آنتورپ، بلژیک مستقر است. لیورپول، انگلستان؛ و چستر، پنسیلوانیا. ICL تبدیل به یک شرکت خصوصی بخار خصوصی (آلمانی) شده است. پورت های مستقیم تماس ما در ایالات متحده ویلمینگتون، NC و چستر، PA و در اروپا، آنتورپ، بلژیک و لیورپول انگلستان است. از زمان آغاز، ما برای خدمات استثنایی و رویکرد مبتنی بر مشتری ما جایزه های زیادی دریافت کردیم.

گروه ICL متعلق به چهار کشتی است که در سرویس هفتگی ما عمل می کنند. این کشتی ها به ICL کمک کرده اند تا معیار اعتبار برنامه را در مسیر تجارت شمال آتلانتیک تعیین کنند.

تعهد ICL به یک خط تجاری باعث شده است که ما به یک رهبر بازار تبدیل شویم. خدمات ارائه شده توسط گروه ICL عبارتند از تحویل تضمینی بارهای کانتینر کامل، کمتر از بارگیری کانتینرها از طریق خدمات تحویل محموله ما، خدمات انبارداری و توزیع خیاطی، بیمه باربری، اسناد و محموله های باربری، و ردیابی و ردیابی محموله.

ICL سیستم های سفارشی را با بهره گیری از فن آوری های اطلاعات مدرن برای ارائه اطلاعات دقیق و به موقع به مشتریان خود اعمال می کند. سیستم های ما ICL را برای کارآیی کارکنان استاندارد تعیین کرده اند.

در ICL، تمرکز مشتری ما و تعهد بی قید و شرط به اصول کیفیت ما، سازگارترین و قابل اعتماد ترین خدمات حمل و نقل اقیانوس در جهان را ایجاد کرده است. ما همچنان به ایجاد استانداردهای سرویس جدیدی می پردازیم که در نهایت به مشتریان ما، با ارائه خدمات حمل و نقل بی نظیر در شمال اقیانوس اطلس، سود می کند.