ATLANTICARGO خط حمل و نقل

خطوط حمل و نقل، ظروف، محموله های پروژه و قطعه قطعه بین شمال اروپا و آمریکای شمالی. ما ارتباط بین مشتریان بین دو قاره، ارائه خدمات لیزر کلاس اول و دانش حمل و نقل محلی است.

نمایه شرکت

ما یک خط حمل و نقل متخصص در ظروف و پروژه محموله بین شمال اروپا و آمریکای شمالی است. سنت های ما را می توان به سال 1912 کشف کرد. مفهوم کسب و کار منحصر به فرد ما حمل کننده ها را قادر می سازد تا سریع و کارآمد باشند تا بتوانند نیازهای بازار را تغییر دهند. ما 100٪ شرکت فرعی گروه حمل و نقل نروژی Grieg Star Shipping AS را داریم و مشتریان کلاس اول را در کلاس های کلاس اول ارائه می دهیم. با کار کردن از طریق عوامل محلی، ما می توانیم در هر زمان به مشتریان خود بهترین خدمات و دانش را ارائه دهیم.

از ستاد در Gothenburg، سوئد، ما تجارت ظروف زیر را انجام می دهیم: Atlanticargo - بین اروپا و آمریکا ساحل شرقی و خلیج فارس

دربرگیرنده ها

در تجارت Atlanticargo ما ما در حال ارائه حرکت درب به و از مقصد اصلی در اروپا و ایالات متحده آمریکا. ما در حال کارکردن یک ناوگان پیشرفته جدید از ظروف استاندارد 20 و 40 "، علاوه بر بالا مکعب، ظروف بالا و قفسه های تخت.

محموله پروژه

علاوه بر ظروف، کشتی های ما قادر به حمل انواع محموله های پروژه می باشند. در طول سالها ما یک مهارت و خدمات کلاس اول در بازار کالا را ایجاد کرده ایم. امروز ما یکی از بازیکنان اصلی در بازار کالا در شمال آتلانتیک است.