vo-header-img

Virtual Office

فضای کاری جهانی توسط تیم SeaRates یک راه حل نهایی است که شامل CRM کامل، TMS، مالی و تمام ویژگی های مورد نیاز برای مدیریت تدارکات و تجارت، و همچنین فرآیندهای شرکت داخلی است. علاوه بر این دفتر مجازی یک نرم افزار مبتنی بر ابر است که حاوی عناصر شبکه اجتماعی برای مدیریت ارتباط با همکاران است.

داشبورد همه در یک

یک رابط کاربری ارگونومیک به شما امکان می دهد همه چیز را به صورت موثر و در یک مکان در دسترس قرار دهید. دسترسی به برنامه های اصلی، مشاهده آمار شرکت، اطلاعات تحلیلی در مورد نرخ ها، درخواست ها، چت ها و روش های حمل و نقل.

dashboard-vo
wave-vo-top

دلایل استفاده از دفتر مجازی
برای همه نیازهای تجاری شما

benefits-ico1

CRM system

شما به طور کامل برای خدمات مشتری در بالاترین سطح مجهز هستید. ایجاد و مدیریت پایگاه داده مشتری خود، مدیریت رزرو و حمل و نقل منجر، تنظیم اطلاعیه به مشتریان در چندین سناریو، مبادله و آرشیو مگس و اجازه دهید آنها را از همه نقاط راضی است.

benefits-ico2

مدیریت مالی

دفتر مجازی شامل تمام ابزارهای لازم برای مدیریت پرداخت های داخلی و خارجی، افزایش فاکتورها، راهنمای حسابداری، تعادل دید و تعامل با طرف های دیگر است. مطابق با جدیدترین استانداردهای عملیات مالی، تمام تراکنشها توسط تکنولوژی های مدیریت شده توزیع شده محافظت می شوند و می توانند در جعبه های امنیتی درون کیف پول خود هدایت شوند.

benefits-ico3

زیر حساب ها

مقدار لازم حساب های زیر را در داخل شرکت خود با سطوح دسترسی چندگانه برای اعطای وظایف مختلف و مؤثر بودن اهداف کامل ایجاد کنید.

benefits-ico4

شبکه سازی

عناصر تعامل اجتماعی اجازه می دهد تا شما به راحتی اشتراک، پیگیری و اضافه کردن شرکای برای دسترسی به بهترین پیشنهادات حمل و نقل بازار برای نیازهای خود حمل و نقل و یا فروش مجدد. تمام اشتراک ها به طور خودکار با لجستیک اکسپلورر در وب سایت شما کار می کنند.

wave-vo-bottom
smart-chat

چت هوشمند

بخش کلاسیک اکوسیستم SeaRates، چت هوشمند یک ابزار قدرتمند برای مذاکره در مورد معاملات تدارکات و هر فرآیند مرتبط دیگر، ردیابی تاریخ، تنظیم قالب و خیلی بیشتر است. تمام پیام ها در نسخه وب یا برنامه تلفن همراه رمزگذاری شده، امن، ذخیره شده و در دسترس هستند.

financial-management

Система AIS

این که آیا شما حمل و نقل خود و یا استفاده از برون سپاری - شما به راحتی می توانید تمام حرکت و ردیابی واحدهای خود را مدیریت و مشاهده آنها را بر روی نقشه با عملکرد اشتراک گذاری لینک و برنامه ریزی هوشمند.

embedded-apps

برنامه های جاسازی شده

چنین برنامه های SeaRates به عنوان Load Calculator، Multi Tracking، برنامه ریز مسیر، Transport Locator به طور مستقیم از دفتر مجازی قابل دسترسی است. بسته به برنامه تعرفه، شما می توانید به طور موثر از برنامه های مورد علاقه خود استفاده کنید و تاریخچه نتایج را ذخیره کنید.

networking

نرخ و مدیریت سود

وارد کننده، صادر کننده یا معامله گر؟ انتشار و مدیریت محصولات خود را در نمایشگاه ها برای نمایش آنها در صدها وب سایت شرکای چندین خریداران بالقوه که محصولات عمده فروشی را خریداری می کنند. ویژگی های بسته به طور خودکار به بهینه سازی چاشنی اضافه می شود.

sub-accounts

نرخ و مدیریت سود

حمل و نقل یا حمل و نقل؟ امتیازات خود را به Logistics Explorer با استفاده از ویژگی مدیریت نرخ اضافه کنید. تعرفه های حمل و نقل دریایی، جاده ای، هوایی یا ریلی می تواند برای نمایش هزاران نفر از واردکنندگان و صادرکنندگان در وب سایت خود، در SeaRates.com و صدها وب سایت شرکای اضافه شده اضافه شود.