Shipping line MARFRED 100

MARFRED خط حمل و نقل

سال 1950-1980

در سال 1951، کلود Vidil و Pierre Giraud شرکت Marseille-Fret را ایجاد کردند. آنها اولین کشتی خود را، Douce France، سه قایق ماهیگیری ایسلندی که قصد حمل کلاهک به الجزایر و تونس را دارند، منشور می کنند. تا سال 1962، این روحیه تار می باشد. در طول این دوره، مارسی-فریت اولین کشتی خود را به دست می آورد.

در دهه 70، شرکت ها در پاریس، روان و دونکرک فعالیت می کنند و 7 کشتی تحت پرچم فرانسه با بیش از 150 دریانورد در خط مشی حقوق و الجزایر به الجزایر، تونس، لیبی، مراکش، شرق مد و دریای سرخ می پردازند.

این شرکت بخش قابل توجهی از بازار را در پروژه های حمل و نقل و آسانسور های سنگین اشغال می کند.

پس از 1980، Claude Vidil و Pierre Giraud به شدت تغییر می کنند: آنها دریای مدیترانه را ترک می کنند و از مفاهیم جدید حاوی محتوا و رورو استفاده می کنند.

با خرید "Douce France III"، یک کشتی کانتینری 440 TEU، مارسی فرت اولین سرویس خطی خود را به آنتیلهای فرانسوی و گویان فرانسوی از دونکرک و روئن افتتاح کرد. در سال های پس از پیروی از شرکت، دو فروند کشتی "con-ro" به دست می آید و در سال 1984، سرویس خطوط هوایی را به کانادا باز می کند.

سالانه 1980-2000

در سال 1987، بازسازی این شرکت تولد "Compagnie Maritime Marfret" را طراحی می کند تا نقش اپراتور خط را در نظر بگیرد، در حالی که مارسی فرت همچنان با مالکیت و اجرای کشتی ها ادامه می یابد. تیم جوان Marfret در سال 1987، یک خط جدید از دریای مدیترانه تا کارائیب و در سال 1989 دیگر به اقیانوس هند باز می شود.

در سال 1995، مارفوت سرویس کلمبیا اکسپرس و "دور دنیا" را راه اندازی کرد. سرویس "دور دنیا" که مارفرت از "Europac" خارج می شود، وقتی که آخرین تجارت را به پاپیته و نووما متوقف کرد.

در همکاری با CMA CGM، Marfret مقصد جدیدی را در ایالات متحده، استرالیا و آسیا اضافه کرد. در سال 1998، مارفرت در الجزایر با باز کردن یک خط از مارسی و جنوا در مشارکت با سودکرو بازگشت. در اواخر سال 1999، بنادر الجزیره Skikda و Oran اضافه می شوند.

از سال 2000

افزایش قابل توجهی در رقابت در خطوط ثابت شده در 10 سال گذشته، به Marfret توانایی بی نظیری برای سازگاری دائمی با بازار همیشه در حال تغییر.

آنها توانسته اند این کار را در 3 راه انجام دهند :
  • با تقویت حضور خود، هر دو تجاری و جغرافیایی، در معاملات اصلی خود. دریای مدیترانه، کارائیب و اقیانوس آرام جنوبی.
  • با واکنش بسیار سریع به تغییرات در بازارهای بی رحمانه و غیرقابل پیش بینی، شرایط آب و هوایی رقابتی امروزه.
  • با گسترش همکاری های خود با دیگر شرکت ها: قرارداد با CGM و Maersk به آنتیل های فرانسوی و گویان فرانسه؛ قرارداد با CGM و Contship در سرویس "دور دنیا"؛ قرارداد با Maersk، CGM و Nordana در خدمات دریای مدیترانه و کارائیب و توافقنامه با Conti Lines در خدمات کلمبیا اکسپرس.

امروز

این توانایی Marfret برای واکنش سریع به هیچ وجه واضح تر از این نیست که در زمینه ترافیک جایی که شرکت آماده است در یک لحظه متوجه شود که تونیشن منشور را برای هر نوع محموله پروژه.

تلاش برای زمینه های جدید کسب و کار به این معنی است که اخیرا، Marfret قادر به حرکت به عرصه ارائه خدمات آژانس کشتی برای شرکت های دیگر است. شبکه خطوط مختلفی که توسط Marfret اداره می شود، همراه با شرکای تجاری، اجازه توسعه یک فعالیت بسیار پیچیده تجارت را داده است.

فعالیت ها

گروه MARSEILLE FRET-MARFRET در حال حاضر یک بازیکن شناخته شده در حمل و نقل خطوط هواپیمایی است زیرا موفق به جمع آوری تمام عوامل موفقیت شده است: انصاف و رقابت. در حقیقت، MARFRET توانسته است هر دو فرکانس خدمات خود را بهبود بخشد و اقتصاد مقیاس را تولید کند.

گروه ما یک جایگزین واقعی است.

در زمینه جهانی شدن تجارت، انتخاب استراتژیک گروه MARSEILLE FRET-MARFRET توسعه فعالیت هایش در استقلال کامل است.

از سال 2005، گروه ما با ایجاد Fluviofeeder® و سرمایه گذاری در انبارداری و ذخیره سازی، موفق به تنوع بخشیدن به تدارکات رودخانه و زمین می شود..