چطور می توانیم از این بیانیه جسورانه حمایت کنیم؟ آسان این می تواند بار بیشتری، محاسبه سریع تر و بسیار آسان برای استفاده است! در بالای این همه، این ابزار گزینه های بارگذاری بیشتری را نسبت به سایر معادن موجود در اختیار شما قرار می دهد.

Integrations بیشتر بدانید

ادغام ساده

با API جدید، SeaRates شما را قادر می سازد تا قدرت پردازش محاسبات ما را به طور مستقیم در وب سایت خود قرار دهید. IFRAME نیز در دسترس است و آسان تر برای استفاده در رابط ما توسط تمام تیم شما قابل استفاده است.

کارکردی بیشتر

ما آماده هستیم تا نیازهای شما را با توجه به مشخصات بارها / بارها / اندازه و نحوه چسباندن خود، و همچنین سفارشی سازی رابط برای ارائه راه حل فردی کامل.

استفاده آسان

راهنمای گام به گام به شما این امکان را می دهد که فرآیند بهینه سازی چسب را سریع تر و کارآمدتر کنید. این که آیا شما محموله پالتیزه، اشیای دور یا هر چیز دیگری دارید - به راحتی با آن برخورد خواهید کرد.

سریع و موثر

ماشین حساب بار محموله شبیه سازی قرار دادن کالا در داخل ظرف و تعیین موقعیت مطلوب خود را در داخل. این بسیار ساده است: نوع بار و ورودی پارامترهای آن (عرض، ارتفاع، طول، وزن و تعداد واحدها) را مشخص کنید. شما می توانید محموله را روی پالت یا به طور مستقیم به یک ظرف از انتخاب خود بسته بندی کنید. این نرم افزار بهترین روش برای موقعیت کالا را نشان می دهد. پس از آن شما می توانید نتایج را به عنوان مناسب شما را سفارشی.

این اغلب در کنار سرویس بارگیری محموله استفاده می شود تا فضای کالاهای خود را در یک محموله LCL وارد کند. شرکت ها آن را با سیستم عامل تجارت ترکیب می کنند تا تخمین های نقل و انتقالات حمل و نقل را برای حمل کالاهای بین المللی برآورد کنند.

موقعیت را سفارشی کنید

ماشین حساب بار، تصویر سه بعدی را با موقعیت مطلوب کالاها داخل ظرف یا کامیون ارائه می دهد. این بهترین روش برای بارگیری محصولات مخلوطی را در وسایل نقلیه و ظروف نشان می دهد. این ابزار همراه با تعداد انگشت شماری از قالب ها برای پالت ها با ابعاد استاندارد، وزن و سایر پارامترها می باشد.

شما می توانید موقعیتی را که در آن جعبه ها، کارتن ها، جعبه ها یا انواع دیگر محموله بارگیری شده را سفارشی کنید. این ویژگی مخصوصا برای بارگیری کالاهای خطرناک، شکننده و غیره مهم است.

ماشین حساب بار در زبان های زیر موجود است: انگلیسی، عربی، آلمانی، اسپانیایی، روسی و چینی.